Kargo ve Ta┼č─▒ma Bilgileri

Kargo ve Ta┼č─▒ma Bilgileri

aktardangelsin.com'dan verdi─činiz sipari┼člerinizin tümü siz mü┼čterilerimize kargo arac─▒l─▒─č─▒ ile gönderilmektedir. Kargo firmas─▒ sipari┼činizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vard─▒r.


Kargo paketini nas─▒l teslim almal─▒y─▒m?

Kargo firmas─▒ zamanla yar─▒┼čt─▒─č─▒ için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vard─▒r . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza at─▒lmamal─▒d─▒r. Kargo tutana─č─▒n─▒ imzalamadan önce ürününüzün kutusunun ta┼č─▒madan dolay─▒ hasarl─▒ olup olmad─▒─č─▒n─▒ lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulmas─▒ için kutunuzu iade ediniz. Size taraf─▒m─▒zdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarl─▒ olan ürünlerin teslim al─▒nmas─▒ durumunda içindeki ürünlerin hasar─▒ndan veya eksikli─činden aktardangelsin.com sorumlu de─čildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon varm─▒?

Kargo firmas─▒n─▒n getirdi─či pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebilece─čini size dü┼čündüren herhangi bir ┼čüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yan─▒nda paketi aç─▒p içindeki sipari┼člerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir s─▒k─▒nt─▒ görmüyorsan─▒z kargo formunu imzalay─▒n─▒z. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir ┼čekilde zarar gördü─čünü dü┼čünüyorsan─▒z ürünleri teslim almay─▒p kargo görevlisinde kargo hasar tutana─č─▒ istedi─činizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almay─▒n─▒z. aktardangelsin.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin de─či┼čimi yap─▒larak taraf─▒n─▒za yeniden kargolanacakt─▒r.

 

Ar─▒zal─▒, ezik, k─▒r─▒k veya hasarl─▒ teslimat.

Kargo firmas─▒n─▒n görevi aktardangelsin.com dan yapt─▒─č─▒n─▒z al─▒┼čveri┼či güvenli bir ta┼č─▒mac─▒l─▒k sunarak do─čru ki┼čiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo ┼čubesine giderek zab─▒t tutturabilirsiniz. Tuttu─čunuz tutanakla beraber ürün bize ula┼čt─▒ktan sonra de─či┼čim i┼čleminiz derhal yap─▒lacakt─▒r.

%100 G├ťVENL─░ ALI┼×VER─░┼×

T├╝m al─▒┼čveri┼člerinizde g├╝venle ├Âdeme sa─člayabilirsiniz.

%100 OR─░J─░NAL ├ťR├ťNLER

T├╝m aktar ├╝r├╝nlerimiz ilgili ├╝reticiden size orijinal olarak sat─▒l─▒r.

KRED─░ KARTI ─░LE ├ľDEME

T├╝m al─▒┼čveri┼člerinizde kredi kart─▒n─▒zla ├Âdeme yapabilirsiniz.

Aktardangelsin.com bir Y├Âresel Bah├žem kurulu┼čudur.


Bu sitenin t├╝m haklar─▒ sakl─▒d─▒r.

Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak i├žin hemen ├╝cretsiz ├╝ye olabilirsiniz
Zaten ├╝yeyim

Bu sitenin altyap─▒s─▒ iMa─čaza E-Ticaret taraf─▒ndan sa─članmaktad─▒r.