Hakkımızda

Aktardan Gelsin; 1 Kasım 2016 senesinde küçük bir baharatçı dükkanı olarak ticaretimize başladık. Bitkisel Ürünler, Şifalı Bitkiler, Baharat ve Aktariye Ürünleri satışı yaparak başladığımız işimizi geliştirmek ve ileriye taşımak amacımız ile ticaretimizi daima dürüst güvenilir olmayı ilke edinerek devam ettik. Kısa sürelerde değişik ticari sektörlerde de faaliyet gösterdik. Bir çok değişik firmalarla başladığımız işi bırakmadan en güzel şekliyle sürdürmek üzere bayiliklerimiz ve çalışmalarımız devam etmektedir.

Nisan ayı 2017 yılında Firmamız faaliyet alanlarından, Bitkisel Ürünler, Baharat ve Gıda Ürünleri ilk sırada olmak üzere ve ilerleyen zamanda diğer sektörleride kapsayacak şekilde internette online satış ortamına taşımaya karar verdik.

Müşterilerimize en iyi, nitelikli, dürüst, samimi hizmeti verebilmek için, bir senelik arge ve alt yapı çalışmalarımızdan sonra "Aktardan Gelsin" mağazamızı hizmetinize açtık. Başlangıçta 700'e yaklaşan kategorilerimiz ve 1500'e ulaşacak ürün yelpazesi amacımız ile 10 seneyi aşkın ticari deneyim ve Bitkisel ürünler satış bilgilerimiz ile online satış sitemiz Aktardangelsin.com mağazamız içersinde bir bütün halinde "Perakende" ve "Toptan" online satış olarak hizmet sunmaktadır.

 

Prensiplerimiz;

Beğenilen Üründe İstikrar, Beğenilen Fiyatta İstikrar, Beğenilen Kalitede İstikrar, olmazsa olmaz prensiplerimizdir. Değerli müşterilerimize hizmet kalitesi anlayışımız içersinde öncelikle dikkat ettiğimiz Kaliteli Hizmet İstikrarı için vazgeçilmezlerimizdir..

 

Vizyonumuz;

Yenilikçi, rekabetçi, dürüst ve nitelikli hizmet anlayışımızla AR-GE'ye dayalı çalışma kariyeri, başarı ve alt yapısı olduğunu ispat edebilen en nitelikli ürünleri kıymetli müşterilerimize sunabilmektir.

 

Misyonumuz;

Hangi ürün olursa olsun ilk amacımız "Önce Sağlık" sloganıyla herkezin gönül rahatlığı ile kullanabileceği doğal ve nitelikli ürünleri bir araya getirerek, Aktardan Gelsin'i dünya genelinde bir türk pazarlama markası olarak siz kıymetli tüketicilerimizin beğenisinde en üst düzeye taşımaktır..

 

Aktardangelsin.com bir "Yöresel Bahçem" kuruluşudur. 

 

 

Sorularınız için:

YÖRESEL BAHÇEM DOĞAL ÜRÜNLER GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Caddesi No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

Tel: 0 (212) 618 87 61

Whatsapp: 0 (533) 260 58 61

Email: info@aktardangelsin.com

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı