Garanti ve ─░ade

aktardangelsin.com dan verdi─činiz sipari┼člerinizin tümü siz mü┼čterilerimize kargo arac─▒l─▒─č─▒ ile gönderilmektedir. Kargo firmas─▒ sipari┼činizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken bir kaç konu vard─▒r. Sipari┼čleriniz ortalama 2 i┼č günü içerisinde anla┼čmal─▒ kargoya teslim edilir. Kargoya verilen sipari┼čle ilgili taraf─▒n─▒za mail gönderilerek sipari┼činize ait kargo referans numaras─▒ belirtilmektedir. Pazar günleri kargo firmalar─▒n─▒n çal─▒┼čmamas─▒ndan dolay─▒ teslimat yap─▒lmamaktad─▒r.


Kargo paketini nas─▒l teslim almal─▒y─▒m?

Kargo firmas─▒ zamanla yar─▒┼čt─▒─č─▒ için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vard─▒r . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza at─▒lmamal─▒d─▒r. Kargo tutana─č─▒n─▒ imzalamadan önce ürününüzün kutusunun ta┼č─▒madan dolay─▒ hasarl─▒ olup olmad─▒─č─▒n─▒ lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulmas─▒ için kutunuzu iade ediniz. Size taraf─▒m─▒zdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarl─▒ olan ürünlerin teslim al─▒nmas─▒ durumunda içindeki ürünlerin hasar─▒ndan veya eksikli─činden aktardangelsin.com sorumlu de─čildir.
Teslim edilen pakette deformasyon varm─▒?

Kargo firmas─▒n─▒n getirdi─či pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebilece─čini size dü┼čündüren herhangi bir ┼čüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yan─▒nda paketi aç─▒p içindeki sipari┼člerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir s─▒k─▒nt─▒ görmüyorsan─▒z kargo formunu imzalay─▒n─▒z. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir ┼čekilde zarar gördü─čünü dü┼čünüyorsan─▒z ürünleri teslim almay─▒p kargo görevlisinde kargo hasar tutana─č─▒ istedi─činizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almay─▒n─▒z. aktardangelsin.com a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)

Tutanak tutulan ürünlerin de─či┼čimi yap─▒larak taraf─▒n─▒za yeniden kargolanacakt─▒r.

 

Ar─▒zal─▒, ezik, k─▒r─▒k veya hasarl─▒ teslimat.
Kargo firmas─▒n─▒n görevi aktardangelsin.com dan yapt─▒─č─▒n─▒z al─▒┼čveri┼či güvenli bir ta┼č─▒mac─▒l─▒k sunarak do─čru ki┼čiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo ┼čubesine giderek zab─▒t tutturabilirsiniz. Tuttu─čunuz tutanakla beraber ürün bize ula┼čt─▒ktan sonra de─či┼čim i┼čleminiz derhal yap─▒lacakt─▒r.

 

─░ADE

Genel iade ┼čartlar─▒ a┼ča─č─▒daki gibidir;

  1. -─░adeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalaj─▒ ile birlikte yap─▒lmal─▒d─▒r.
  2. -Orijinal kutusu/ambalaj─▒ bozulmu┼č (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yap─▒┼čt─▒r─▒lm─▒┼č ve kargo koli band─▒ ile bantlanm─▒┼č ürünler kabul edilmez) tekrar sat─▒labilirlik özelli─čini kaybetmi┼č, ba┼čka bir mü┼čteri taraf─▒ndan sat─▒n al─▒namayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  3. -─░ade etmek istedi─činiz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyalar─▒) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
  4. -─░ade etmek istedi─činiz ürün / ürünler ay─▒pl─▒ ise kargo ücreti firmam─▒z taraf─▒ndan kar┼č─▒lanmaktad─▒r. Di─čer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
  5. -Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi ya┼čanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipari┼č vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajlar─▒ aç─▒ld─▒─č─▒nda iade i┼člemleri mümkün olmamaktad─▒r. Bütün standart aksesuarlar─▒ hasars─▒z ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

─░ade hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI’ya aittir.─░ade i┼čleminizin gerçekle┼čtirilmesi için;

─░ade edilecek ürün, teslim al─▒nan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yap─▒┼čt─▒r─▒lm─▒┼č ve kargo koli band─▒ ile bantlanm─▒┼č ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim ald─▒─č─▒n─▒z haliyle iade edilmelidir.

Gönderilen faturan─▒n arka k─▒sm─▒nda yer alan ‘Ürün ─░ade Formu’ eksiksiz doldurulmal─▒d─▒r.
─░ade edilecek ürünün kullan─▒lmam─▒┼č olmas─▒ gerekmektedir.
Tekrar sat─▒labilirlik özelli─čini kaybetmi┼č, ba┼čka bir mü┼čteri taraf─▒ndan sat─▒n al─▒namayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturas─▒ kurumsal firma ad─▒na düzenlenmi┼č ise  iade i┼člemi için kurumun düzenlemi┼č oldu─ču, ‘Ürün Birim Fiyat─▒+KDV’ ┼čeklinde kesilmi┼č ‘─░ade Faturas─▒’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturas─▒ kurumlar ad─▒na düzenlenen sipari┼č iadelerini ‘─░ade Faturas─▒’ kesilmedi─či takdirde tamamlanamayacakt─▒r.

NOT: ─░ade i┼čleminizi gerçekle┼čtirmeden önce, sipari┼činizle ilgili gerekli inceleme aktardangelsin.com ─░ade Uzman─▒ taraf─▒ndan yap─▒lmaktad─▒r. ─░ade etmek istedi─činiz ürünün incelenmesinin gerekli görüldü─čü durumlarda, markan─▒n yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya kontrol için gönderilir. Ürün iade i┼člemleriyle ilgili olarak sadece aktardangelsin.com ile ileti┼čime geçmenizi rica ediyoruz. Tüm iade talepleri domainadresiniz.com Mü┼čteri Hizmetleri’ne bildirilmeli ve aktardangelsin.com ‘a gönderilmek üzere taraf─▒n─▒zdan kargo ile yollanmal─▒d─▒r.


385 SAYILI VERG─░ USÜL KANUNU GENEL TEBL─░─×─░ UYARINCA YEN─░ UYGULAMA!

E─čer vergi mükellefi de─čilseniz, alm─▒┼č oldu─čunuz ürünü iade ederken, elinizde bulunan ve firmam─▒za ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade i┼čleminiz tamamlanmayacakt─▒r.

─░ade ─░┼čleminiz Gerçekle┼čti─činde:

─░ade i┼čleminiz gerçekle┼čti─činde size otomatik olarak bir bilgi e-postas─▒ gönderilecektir. ─░ade i┼čleminizin ekstrenize yans─▒ma süresi bankan─▒za ba─čl─▒ olarak de─či┼čiklik göstermektedir. ─░ade edilen tutar─▒n ekstrenize art─▒ bakiye olarak yans─▒ma süresi 10 i┼č günü içerisinde gerçekle┼čmektedir. aktardangelsin.com’un bu sürece herhangi bir müdahalede bulunmas─▒ mümkün de─čildir. Herhangi bir gecikme ya┼čanmas─▒ halinde bankan─▒zdan detayl─▒ bilgi alabilirsiniz.

%100 G├ťVENL─░ ALI┼×VER─░┼×

T├╝m al─▒┼čveri┼člerinizde g├╝venle ├Âdeme sa─člayabilirsiniz.

%100 OR─░J─░NAL ├ťR├ťNLER

T├╝m aktar ├╝r├╝nlerimiz ilgili ├╝reticiden size orijinal olarak sat─▒l─▒r.

KRED─░ KARTI ─░LE ├ľDEME

T├╝m al─▒┼čveri┼člerinizde kredi kart─▒n─▒zla ├Âdeme yapabilirsiniz.

Aktardangelsin.com bir Y├Âresel Bah├žem kurulu┼čudur.


Bu sitenin t├╝m haklar─▒ sakl─▒d─▒r.

Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak i├žin hemen ├╝cretsiz ├╝ye olabilirsiniz
Zaten ├╝yeyim

Bu sitenin altyap─▒s─▒ iMa─čaza E-Ticaret taraf─▒ndan sa─članmaktad─▒r.