İçecek » Bitkisel Şurup
biomet-s1-glukozamin-500ml-resim-6481.jpg

Biomet S1 Glukozamin 500ml

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Garanti

Biomet S1 Glükozamin 500ml

 

Normal eklem fonksiyonunu ve mobiliteyi korumaya yardımcı olur ve normal kıkırdak oluşumunu destekler. 

✓ Likit (Sıvı) Glukozamin vücut tarafından hızlıca emilir ve tamamen metabolize olur.

✓ İçeriğindeki Glukozamin Frenk Üzümünden elde edilmiştir.

✓ Bitkisel bir takviye olan Akgünlük Ekstresi (Boswellia) ile desteklenmiştir.

✓ S1 Glukozamin™, Prof. Dr. Metin Bülbül tarafından formüle edilmiş ve birçok farklı üniversite ve laboratuvar tarafından kalitesi onaylanmıştır.

 

S1 Glukozamin™ Nedir?

S1 Glukozamin™, Türkiye’de içeriğinde likit ve bitkisel glukozamin bulunduran tek üründür. Prof. Dr. Metin Bülbül ve Prof. Dr. Muhammet Dönmez’in önderliğinde kurulan akademisyen ekibin Dumlupınar Üniversitesi Biyokimya Laboratuvarlarında 4 yıl süren çalışmaları sonucu elde edilmiştir. S1 Glukozamin™, vücudun ihtiyacı olan glukozamini yoğun biçimde içeriğinde bulunduran bir gıda takviyesidir. Hayvansal kaynaklı glukozamin türevlerinin aksine, frenk üzümünden tamamen bitkisel olarak formüle edilmiştir. Kabuklu deniz ürünleri ve hayvansal hammadde içermez.

S1 Glukozamin™, bitkisel bir takviye olan Akgünlük ekstresi (boswellia) ile desteklenmiştir. Ürünün hammaddeleri, bilimsel araştırmalar yapan, titizliğe ve kalite kontrol sistemlerine yüksek düzeyde önem veren ve GMP sertifikasına sahip üreticilerden temin edilmiştir. S1 Glukozamin’in kalite ve içeriği hem yurtiçi hem de yurtdışı birçok üniversite ve akreditasyonlu laboratuvar tarafından onaylanmıştır.

 

S1 Glukozamin’in Önemli Özellikleri

– Piyasadki en iyi glukozamin Prof. Dr. Metin Bülbül tarafından laboratuvar ortamında frenk üzümünden formüle edilmiştir.
– Türkiye’de üretilen ilk ve tek Likit & Bitkisel Glukozamindir.
– Likit glukozamin sıvı form sayesinde vücutta hızlıca emilir ve tamamen metabolize olur.
– İçeriğindeki Glukozamin bitkisel bir hammadde olan frenk üzümünden elde edilmiştir. Hayvansal hammadde içermez.
– Bitkisel formülasyonu sayesinde Diyabet Hastalarının (Tip I – Tip II) kullanımı için uygundur.
– Vegan ve vejeteryan kullanım için uygundur.
– GMP, ISO:22000, ISO:14001 ve ISO:9001 sertifikalı üretim tesislerinde üretilmiştir.
– Ürün bileşeninin menşei: Türkiye

 

Glukozamin Nedir?

Glukozamin, normalde insan vücudunda üretilen bir amino şeker birleşimidir. Vücutta kolajen sentezini artırılmasına ve mevcut kolajenlerin yıkımının azaltılmasına destek olarak eklemlerin normal fonksiyonunu sürdürmesine yardım eder.
Ancak Glukozaminin besin kaynaklarından alınması çok zordur. Bu nedenle takviye edici gıdalar vücudun Glukozamin ihtiyacı için gereklidir.
Takviye edici gıdalar içinde ise, sıvı formdaki gıda takviyeleri en etkili ve en hızlı emilimi sağlayan kaynaktır.

 

S1 Glukozamin’in Diğer Glukozamin Türevlerinden Farkı Nedir?

– Glukozamin türevlerinin tamamı katı formdadır. S1 Glukozamin™, Türkiye’de üretilen ilk ve tek Likit & Bitkisel Glukozamindir.
– S1 Glukozamin™, sıvı olması sebebi ile biyoyararlanımı yüksektir, emilimi daha kolay sağlanır ve vücutta tamamen metabolize olur.
– S1 Glukozamin™, tamamen bitkisel kaynaklardan (frenk üzümü) elde edilmiştir.
– S1 Glukozamin™, özel bitkisel formülasyonu ile diyabet hastalarının kullanımına uygundur. Tip 1 ve Tip 2 diyabet hastaları üzerinde yapılan çalışmalarda hiçbir şekilde şeker oranında değişiklik gözlenmemiştir.
– S1 Glukozamin™, bitkisel bir kaynak olan frenk üzümünden elde edilir ve belirlenen hiçbir yan etkisi yoktur. Glukozamin Sülfat; ıstakoz, karides, yengeç gibi deniz ürünlerinin kabuklarından; Kondroitin Sülfat ise köpekbalığı ve sığır kıkırdağından elde edildiği için bitkisel değil hayvansaldır. (Bu Glukozamin türevlerini kullananlarda alerji, karın ağrısı, mide yanması, bulantı, kusma, ishal ve baş ağrısı görülebilir.)
– Glukozamin Sülfat ve Kondroitin Sülfat katı formdadır ve su tutucu özellikleri vardır. Bu yüzden diüretik (idrar söktürücü) ilaçlarla birlikte kullanımları doktorlarca tavsiye edilmektedir.
– S1 Glukozamin™ ise sıvı olduğundan, su tutucu özelliği yoktur ve herhangi bir ilaçla birlikte kullanım zorunluluğu da yoktur.

 

Neden Sıvı Glukozamin?

– S1 Glukozamin™ sıvı olması sebebi ile biyoyararlılığı yüksektir.
– Vücut tarafından emilimi daha kolay sağlanır ve tamamen metabolize olur.

 

Akgünlük Ekstresi (Boswellia) Nedir?

Boswellia kuvvetli bir anti-enflamatuardır ve bağışıklık sistemi için çok yönlü bir tamamlayıcıdır. Boswellia serrata , Ayurveda’ daki antik ve en değerli bitkilerden biridir ve Hint tıbbı sisteminde, bu tedavi için antienflamatuar, anti-artritik, anti-proliferatif ve analjezik ajan olarak kullanılmaktadır.

Ürünün Üzerindeki Kalite Belgeleri Ne Anlama Gelir?

– GMP (İyi  Üretim  Uygulamaları): Ürünün iç ve dış kaynaklardan kirlenme olasılığını önlemek veya azaltmak amacıyla, kuruluşla ilgili iç ve dış şartlara ilişkin koruyucu önlemleri içerir.
– ISO:22000 (Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemi Belgesi): Gıdanın üretildiği aşamadan nakliyesi ve gıda maddesi kullanımı esnasında meydana gelebilecek risklerin değerlendirilmesine yönelik şartlar ve sistemler bütünüdür.
– ISO:9001 (Kalite Yönetim Sistemi): Kalite Yönetim Sistemi’nin kurulması esnasında uygulanması gereken şartları tanımlayan ve belgelendirmeye esas teşkil eden standarttır.
– ISO:14001 (Çevre Yönetim Sistemi): Her türlü üretim sektöründe, ürünün ilk aşamasından tüketiciye sunulmasına kadar geçen her adımda çevresel etkilerin dikkate alınarak üretimin gerçekleştirilmesini sağlayan sistematik bir yaklaşımdır.

 

S1 Glukozamin™ Nasıl Saklanır?

Ürünü nemli ortalarda muhafaza etmemeye dikkat edin. Ürünü serin ve kuru bir yerde muhafaza etmeye özen gösterin. Ürünü kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapattığınızdan emin olun.

 

Kullanım Önerisi:

Yetişkinler için tercihen yemeklerden sonra, günde 2 defa 1’er ölçek alınması tavsiye edilir. (1 ölçek 5ml)

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük dozu aşmayınız.

Muhafaza Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Kredi Kartı Tek Çekim (%5) :123.50 TL (KDV Dahil)>

Havale / EFT (%5) :123.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

-- Kargo ve İade --

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

-- Sipariş Kargoya Verilişi --

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler ödeme onayı alındıktan sonra ERTESİ GÜN hafta içi 09:00 ile en geç 16:00 arası işleme alınarak kargoya verilir. Saat 16:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi iş günü işleme alınarak aynı iş gününde kargoya verilir. Resmi tatil ve bayram tatillerinde verdiğiniz siparişler şirketimizin ve kargo şirketinin çalışma saatlerindeki esneklik sebebi ile tatil bitimi ilk iş gününde kargoya verilir. Cuma saat 12:00'den sonra vermiş olduğunuz siparişler Cumartesi sabahı saat 09:00'da işleme alınarak aynı gün kargoya verilir. Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin içinde size ulaştırılmaktadır.

ŞİFALI BİTKİLER BLOGU

Aktar Blog

Şifalı Bitkiler Blog'umuzu Ziyaret Ettiniz mi?

Aktardan Gelsin Blog


Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

0212 618 87 61
info@aktardangelsin.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.