S─▒k├ža Sorulan Sorular
├ťye Olmak ├ťcretsiz mi?

Evet, hem kolay hem de ücretsiz! . Dileyen herkes sitemize hemen ve ücretsiz üye olabilir. Bütün yapman─▒z gereken ÜYEL─░K FORM'unu saniyeler içinde doldurmak.

Neden ├ťye Olmal─▒y─▒m?

aktardangelsin.com üyelik bilgi formuna irtibat, teslimat vs bilgilerini sadece bir kez girerek, ileride yapaca─č─▒n─▒z al─▒┼čveri┼člerde sadece e-posta adresinizi ve ┼čifrenizi girerek, daha h─▒zl─▒ ve rahat al─▒┼čveri┼č edebilirsiniz. aktardangelsin.com dünya güvenlik standartlar─▒nda saklad─▒─č─▒ bu bilgileri sisteme girdi─činizde hat─▒rlar. Siz sadece seçti─činiz ürünleri size ait al─▒┼čveri┼č sepetinize ekler ve h─▒zl─▒ bir ┼čekilde al─▒┼čveri┼činizi tamamlayabilirsiniz.

Ayn─▒ zamanda aktardangelsin.com’a üye olarak sa─člad─▒─č─▒m─▒z avantajlardan an─▒nda yararlanmaya ba┼člayabilirsiniz. Düzenlenecek kampanyalardan, promosyonlardan an─▒nda haberdar olabilirsiniz. aktardangelsin.com'da üye olarak, ziyaretleriniz s─▒ras─▒nda seçti─činiz ürünleri sipari┼č listenizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz. Böylelikle, ilginizi çeken ancak o anda sat─▒n almad─▒─č─▒n─▒z ürünler sadece sizin eri┼čebilece─činiz ┼čekilde siz onlar─▒ sat─▒n alana veya sipari┼č listenizden ç─▒karana kadar saklanmaktad─▒r.

├ťyelikten Nas─▒l ├ç─▒kabilirim?

aktardangelsin.com üyeli─či size birçok avantaj sunarken, hiçbir yükümlülük getirmiyor. Yine de üyeli─činizi istedi─činiz zaman, info@aktardangelsin.com adresine bir e-posta atarak, pasif hale getirebilirsiniz.

┼×ifremi Unutursam Ne Yapmam Laz─▒m?

┼×ifrenizi unuttu─čunuz taktirde, Üyelik Giri┼či sayfas─▒ndaki ┼×ifremi Unuttum butonuna basarak e-posta adresinizi girdi─činiz taktirde, ┼čifreniz e-posta adresinizi an─▒nda yollanacakt─▒r.

┼×ifremi Nas─▒l De─či┼čtiririm?

┼×ifrenizi de─či┼čtirmek için Üyelik Detaylar─▒ sayfas─▒na girerek buradaki ┼×ifremi De─či┼čtir butonuna t─▒klaman─▒z yeterli. Gelen sayfada eski ve yeni ┼čifrelerinizi yazarak "Gönder" butonuna t─▒klad─▒─č─▒n─▒z takdirde de─či┼čiklik gerçekle┼čmi┼č olacakt─▒r.

├ťye Olmadan Al─▒┼čveri┼č Yapabilir miyim?

aktardangelsin.com'a üye olmadan teslimat ve fatura adreslerinizi ödeme sayfas─▒na girerek al─▒┼čveri┼č yapman─▒z mümkündür.

Arad─▒─č─▒m ├ťr├╝n├╝ Nas─▒l Bulurum?

aktardangelsin.com'da yer alan herhangi bir ürüne ula┼čmak için üstteki h─▒zl─▒ arama motorunun kutucu─čuna yazaca─č─▒n─▒z anahtar sözcük veya tan─▒m ile tüm ma─čazalarda veya seçti─činiz bir kategoride arama yapabilirsiniz.

Sipari┼č Listeme Se├žti─čim ├ťr├╝nleri Koyduktan Sonra Al─▒┼čveri┼čimi Nas─▒l Tamamlar─▒m?

Sitemizde yer alan tüm ürünlerin alt─▒nda "Sepete Ekle" butonu yer almaktad─▒r. Bu butonu kullanarak bir ürünü t─▒pk─▒ bir süpermarketteki gibi toplu olarak ödemek üzere al─▒┼čveri┼č sepetinize ekler ve sat─▒n almak için "Ödeme Yap" butonuna t─▒klayarak sipari┼č sayfas─▒na ula┼č─▒rs─▒n─▒z. Bu sayfada gerekli bilgileri vererek "Ödeme Yap" butonunu aç─▒lan pencereye gerekli bilgileri girerek tamamlanm─▒┼č olur.

Sipari┼čimi Nas─▒l ├ľderim?

Aktardangelsin.com'da ödemeler kredi kart─▒, banka havalesi ve kap─▒da nakit ödeme yöntemiyle yap─▒lmaktad─▒r.

1. Tüm VISA ve Mastercard Kredi Kart─▒ sahipleri, online olarak güvenli bir ┼čekilde ödemelerini kredi kart─▒yla yapabilirler. Mü┼čterilerimiz, kredi kart─▒ bilgilerinin üçüncü ┼čah─▒slar ve aktardangelsin.com taraf─▒ndan görülmesi mümkün olmayan SSL ve SET güvenlik sistemleri çerçevesinde yapmaktad─▒rlar. Aktardangelsin.com hiçbir mü┼čterisinin kredi kart─▒ bilgilerini sisteminde saklamamaktad─▒r.

2. Banka Havalesiyle Ödeme

3. Ürün Tesliminde Kap─▒da Nakit Ödeme

Sipari┼čim Ne Zaman Elime Ula┼č─▒r?

─░stanbul içi sipari┼čler 1-3 i┼čgünü içerisinde, di─čer yurtiçi sipari┼člerse 2-5 i┼č günü içerisinde sipari┼č sahiplerine teslim edilir.

Sipari┼čimi Nas─▒l ─░ptal Ederim?

Sipari┼činizi verdikten sonra, kargoya verilene kadar info@aktardangelsin.com adresine mail atarak ya da

(0212) 618 87 61 numaral─▒ telefondan Sat─▒┼č Destek ekibimizi arayarak sipari┼činizi iptal edebilirsiniz.

├ťr├╝nlerimi Bana Kim Ula┼čt─▒rmaktad─▒r?

Seçti─činiz ürünlerin bir k─▒sm─▒ anla┼čmal─▒ oldu─čumuz güvenilir kargo firmalar─▒ taraf─▒ndan bir k─▒sm─▒ da aktardangelsin.com kuryeleri taraf─▒ndan size teslim edilecektir. Sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ürünler bir teyit e-posta's─▒yla taraf─▒n─▒za bildirilecektir.

Sipari┼č Etti─čim ├ťr├╝nlerin Hepsi Stoklar─▒n─▒zda Bulunur mu?

aktardangelsin.com ürün portföyünde bulunan on binlerce ürünün tamam─▒ için stok tutmamaktad─▒r. Ürünlerin bir k─▒sm─▒ sipari┼činiz üzerine tedarik edilmektedir. Minimum stok maliyeti esas al─▒nd─▒─č─▒ için aktardangelsin.com'daki ürünlerin sat─▒┼č fiyatlar─▒ piyasa fiyatlar─▒n─▒n çok alt─▒nda olmas─▒ sa─članmaktad─▒r.

Her ne kadar ürün listeleri tedarikçilerle görü┼čülürek güncel tutulmaya çal─▒┼č─▒lsa da sipari┼č etmi┼č oldu─čunuz baz─▒ ürünler tedarikçi firmalar─▒n stoklar─▒nda tükenmi┼č yada piyasadan çekilmi┼č olabilir ve tedarikçi firmalar aktardangelsin.com'a zaman─▒nda haber vermemi┼č olabilirler. Bu gibi durumlarda Mü┼čteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen sipari┼čin veya ürünün bedeli ayn─▒ gün taraf─▒n─▒za iade edilecektir.

Sat─▒n Ald─▒─č─▒m ├ťr├╝nleri Nas─▒l ─░ade Ederim?

Temel kural olarak ald─▒─č─▒n─▒z ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 i┼č günü içerisinde iade edebilirsiniz.

 

Genel iade ┼čartlar─▒ a┼ča─č─▒daki gibidir;

1. ─░adeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalaj─▒ ile birlikte yap─▒lmal─▒d─▒r.

2. Orijinal kutusu/ambalaj─▒ bozulmu┼č (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yap─▒┼čt─▒r─▒lm─▒┼č ve kargo koli band─▒ ile bantlanm─▒┼č ürünler kabul edilmez) tekrar sat─▒labilirlik özelli─čini kaybetmi┼č, ba┼čka bir mü┼čteri taraf─▒ndan sat─▒n al─▒namayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

3. ─░ade etmek istedi─činiz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyalar─▒) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

4. ─░ade etmek istedi─činiz ürün / ürünler ay─▒pl─▒ ise kargo ücreti firmam─▒z taraf─▒ndan kar┼č─▒lanmaktad─▒r. Di─čer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

5. Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi ya┼čanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipari┼č vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajlar─▒ aç─▒ld─▒─č─▒nda iade i┼člemleri mümkün olmamaktad─▒r. Bütün standart aksesuarlar─▒ hasars─▒z ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Aktardangelsin.com'daki ├ťr├╝nlerin Garantisi Var m─▒d─▒r?

aktardangelsin.com 'dan ald─▒─č─▒n─▒z her ürün, üretici ve sat─▒c─▒ firmalar─▒n garantisi alt─▒ndad─▒r. Ürün mü┼čteriye sa─člam olarak ula┼čt─▒ktan sonra ortaya ç─▒kabilecek ar─▒zalar için, mü┼čterilerimizin ürünle ilgili üretici veya sat─▒c─▒ firmalara ba┼čvurmas─▒ gerekmektedir.

%100 G├ťVENL─░ ALI┼×VER─░┼×

T├╝m al─▒┼čveri┼člerinizde g├╝venle ├Âdeme sa─člayabilirsiniz.

%100 OR─░J─░NAL ├ťR├ťNLER

T├╝m aktar ├╝r├╝nlerimiz ilgili ├╝reticiden size orijinal olarak sat─▒l─▒r.

KRED─░ KARTI ─░LE ├ľDEME

T├╝m al─▒┼čveri┼člerinizde kredi kart─▒n─▒zla ├Âdeme yapabilirsiniz.

Aktardangelsin.com bir Y├Âresel Bah├žem kurulu┼čudur.

─░nternet ├╝zerinden sat─▒┼č─▒ yap─▒lan ├╝r├╝nlere ili┼čkin reklam ve ilanlar─▒n kullan─▒c─▒lar─▒ yan─▒lt─▒c─▒, eksik ve kamu sa─čl─▒─č─▒n─▒ bozucu nitelikte bilgiler i├žermesi yasak oldu─čundan; sitemizde sat─▒lan aktar ├╝r├╝nleri ilgili, ├Âzellikle tedavi edilmesi gereken rahats─▒zl─▒klar─▒ ├Ânledi─či, tedavi etti─či ya da tedavisine yard─▒mc─▒ oldu─ču ve/veya ila├ž niteli─činde oldu─ču ┼čeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.aktardangelsin.com arac─▒l─▒─č─▒ ile sat─▒lan G─▒da Takviyeleri bitkisel i├žerikli takviye edici g─▒dalar olup, ila├ž yerine tavsiye edilemez ve kullan─▒lamaz. Site i├žerisinde ve/veya ├╝r├╝n detaylar─▒nda yer alan yaz─▒lar sadece bilgi ama├žl─▒d─▒r. Sa─čl─▒k sorunlar─▒n─▒z ve tedavisi i├žin mutlaka ilgili uzmana ba┼čvurunuz. ├ťr├╝nlerimiz ila├ž de─čildir. Bitkisel g─▒da takviyeleri ve Besin destekleri olarak ├╝retilmektedir. Bu nedenle re├žeteye tabi ├╝r├╝nler de─čildir.

Fevzi ├çakmak Mah. ─░stanbul Cad. No:75/79 K├╝├ž├╝kk├Ây/Gaziosmanpa┼ča/─░STANBUL

0212 618 87 61
info@aktardangelsin.com
E-B├╝lten Aboneli─či
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin t├╝m haklar─▒ sakl─▒d─▒r.

Bu sitenin altyap─▒s─▒ iMa─čaza E-Ticaret taraf─▒ndan sa─članmaktad─▒r.