Mesafeli Sat─▒┼č

Taraflar

SATICI (F─░RMA): Yöresel Bahçem G─▒da San. ve D─▒┼č Ticaret Fevzi Çakmak Mah. ─░stanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpa┼ča/─░STANBUL Tel: 0212 618 87 61 bundan sonra bu sözle┼čmede SATICI olarak geçecektir.

ALICI( Mü┼čteri): www.aktardangelsin.com sitesinden ürün sat─▒n alm─▒┼č olan ki┼či. Bundan sonra sözle┼čmede k─▒saca ALICI olarak geçecektir.

FATURA: Sipari┼č s─▒ras─▒nda ALICININ verdi─či bilgilere göre SATICI taraf─▒ndan düzenlenecektir. Firmalar fatura bilgilerini, bireyler T.C. Kimlik numaralar─▒n─▒ eksiksiz ve do─čru yazmal─▒d─▒rlar.

ÜRÜN / ÜRÜNLER: www.aktardangelsin.com web adresinde sat─▒┼ča sunulan ürünlerdir.

 

Taraflar─▒n Hak ve Yükümlülükleri

Sipari┼č ve Teslimat

Sipari┼čini vermi┼č oldu─čunuz ürünler ödeme onay─▒ al─▒nd─▒ktan sonra ERTES─░ GÜN hafta içi 08:30 ile en geç 16:00 aras─▒ i┼čleme al─▒narak kargoya verilir. Saat 16:00'dan sonra vermi┼č oldu─čunuz sipari┼čler ertesi i┼č günü i┼čleme al─▒narak ayn─▒ i┼č gününde kargoya verilir. Cuma saat 12:00'den sonra vermi┼č oldu─čunuz sipari┼čler Cumartesi sabah─▒ saat 09:00'da i┼čleme al─▒narak ayn─▒ gün kargoya verilir.

Kargo ile teslimi yap─▒lan sipari┼člerin, tamam─▒ faturaya göre ve fatura ile kargo firmas─▒na teslim edilmektedir. Resmi faturalar─▒m─▒z yollanan sipari┼činizin ayr─▒lmaz bir parças─▒d─▒r. Faturan─▒z, sipari┼činizin yer ald─▒─č─▒ kolinin içinde size ula┼čt─▒r─▒lmaktad─▒r.

Kargonun ALICIYA ula┼čt─▒r─▒lmas─▒nda geçen süre kargo firmas─▒n─▒n sorumlulu─čundad─▒r. Tedarik süreci d─▒┼č─▒ndaki gecikmelerden Sat─▒c─▒ sorumlu tutulamaz. Tedarik sürecinde olu┼čacak olas─▒ gecikmelerde , SATICI ALICI'ya Telefon ve E-posta yolu ile gecikme olaca─č─▒n─▒ bildirmekle yükümlüdür.

Havale/EFT i┼čleminde Firma ─░smi Yöresel Bahçem G─▒da San. ve D─▒┼č Ticaret Fevzi Çakmak Mah. ─░stanbul Cad. No:75/79 Küçükköy/Gaziosmanpa┼ča/─░STANBUL Tel: 0212 618 87 61 yaz─▒lmal─▒d─▒r. Aç─▒klama bölümüne de sipari┼č sonunda verilen sipari┼č referans numaras─▒ yaz─▒lmal─▒d─▒r. Havale/EFT seçene─či ile verdi─činiz sipari┼člerin ödemesi 3 i┼č günü içerisinde gerçekle┼čmezse, sipari┼činiz iptal edilir.

ALICI, ürünü sipari┼č ederken teslim adresini do─čru bildirmelidir. Ürünün belirtilen adrese teslim edilmesiyle, SATICI teslimat görevini yerine getirmi┼č olur. Yanl─▒┼č bilgilendirmelerden SATICI sorumlu de─čildir. Teslimat s─▒ras─▒nda hasarl─▒ oldu─čunu tespit etti─činiz paketler ALICI taraf─▒nda kabul edilmemeli, kargo yetkilisine tutanak tutturulmal─▒, SATICIYA bildirilmeli ve ürünler teslim al─▒nmadan kargo ile aynen geri gönderilmelidir. Hasarl─▒ ürünler SATICIYA ula┼čt─▒─č─▒nda, gerekli incelemeler yap─▒l─▒p, yeni teslimat, en k─▒sa sürede gerçekle┼čtirilir.

 

Ürün ─░ade

Teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde, güvenli bir kutuda, orijinal ambalaj─▒n─▒ tahrip etmeden, tekrar sat─▒labilirli─čini bozmadan, ürün içerik ve gramaj─▒ eksiksiz olmak ko┼čuluyla, sat─▒n alm─▒┼č oldu─čunuz ürünleri iade edebilirsiniz. Ürünle birlikte sat─▒┼č faturas─▒ da (tüm nüshalar─▒yla) teslim edilmelidir. Ürün sat─▒┼č─▒nda SATICI taraf─▒ndan ALICI ad─▒na düzenlenmi┼č faturan─▒n kay─▒p, eksik, tahrip olmu┼č( y─▒rt─▒lm─▒┼č okunamayacak durumda olmas─▒ ) halinde ALICI'n─▒n talep etti─či ürün iadesi SATICI taraf─▒ndan kabul edilemez. Fatura ┼čirket ad─▒naysa iade faturas─▒ düzenlenmelidir ─░ade edilmek istenen ürünün, orijinal ambalaj ya da üründe herhangi bir hasar, çizik, y─▒rt─▒lma, bant-etiket kullan─▒m─▒, ürünün kullan─▒m─▒, kutu içeri─činde eksik vb. problemler varsa, iade kabul edilmez. Bu durumda iade edilen ürün ücret al─▒c─▒ ödeme ┼čekli ile ALICIYA kargolan─▒r, ya da al─▒c─▒n─▒n onay─▒ ile imha edilir ve herhangi bir ücret iadesi yap─▒lmaz. Sat─▒n al─▒nan ürünün ay─▒pl─▒ oldu─ču dü┼čünüldü─čünde, mail ya da telefonla mü┼čteri hizmetleri ile irtibata geçilmelidir. Sorunun kullan─▒c─▒ hatas─▒ndan kaynakland─▒─č─▒ durumlarda ürün iadesi al─▒nmaz. Sorunun kullan─▒c─▒ hatas─▒ndan kaynaklanmad─▒─č─▒ dü┼čünüldü─čü durumlarda, ürünler incelenmesi için sat─▒c─▒ya kargo ile gönderilmesi gerekir. Ay─▒b─▒n üründen kaynakland─▒─č─▒ tespit edildi─činde, ürün iadesi al─▒n─▒r. ─░ade süreci, ürünün iade ko┼čullar─▒na uygun olup olmad─▒─č─▒ tespit edildikten sonra ba┼člar. ─░ade ko┼čullar─▒na uymayan durumlarda, yukar─▒da belirtildi─či üzere kargo bedelleri mü┼čteriye aittir. ─░adenizin hesab─▒n─▒za yans─▒mas─▒ ödeme ┼čeklinize göre de─či┼čiklik gösterir. Ödeme kredi kart─▒yla yap─▒lm─▒┼čsa ürün iadesi onayland─▒─č─▒nda i┼člemin iptali için bankaya talimat verilir ve banka geri ödeme sürecini ba┼člat─▒r. Havale ve EFT ile ödemelerde ise tutar banka hesap numaran─▒za yat─▒r─▒l─▒r. Ürün iade durumunda para iadesi yap─▒l─▒rken kargo bedeli ve ödeme masraflar─▒ dü┼čülür. Mü┼čteri iade etmek istedi─činiz ürünleri kargoda olu┼čabilecek hasarlara kar┼č─▒ korumak için uygun pakette göndermelidir. Ürünleri teslim ald─▒─č─▒ biçimde, güvenli bir ambalajla göndermelidir. Aksi halde kargoda meydana gelen hasarlardan dolay─▒ Sat─▒c─▒ sorumlu olmayacakt─▒r.

 

Garanti ┼×artlar─▒

Sitede sat─▒┼ča sunulan ürünlerin son kullanma tarihi içerisinde olan problemlerin (Bozulma,Renk De─či┼čikli─či Vb ) olmas─▒ durumunda üretici firma garantisi alt─▒ndad─▒r. Sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ürünlerin garanti süresi yasalarla belirlenmi┼č olup kutu üzerideki son kullanma tarihidir.

 

Di─čer Hükümler

─░┼č bu sözle┼čmenin uygulanmas─▒ esnas─▒nda ALICI ve SATICI aras─▒nda ç─▒kacak anla┼čmazs─▒zl─▒klarda ─░STANBUL Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. www.aktardangelsin.com sitesinden ALICI, yapt─▒─č─▒ al─▒┼čveri┼č ile bu sözle┼čme maddelerini kabul etmi┼čtir.

%100 G├ťVENL─░ ALI┼×VER─░┼×

T├╝m al─▒┼čveri┼člerinizde g├╝venle ├Âdeme sa─člayabilirsiniz.

%100 OR─░J─░NAL ├ťR├ťNLER

T├╝m aktar ├╝r├╝nlerimiz ilgili ├╝reticiden size orijinal olarak sat─▒l─▒r.

KRED─░ KARTI ─░LE ├ľDEME

T├╝m al─▒┼čveri┼člerinizde kredi kart─▒n─▒zla ├Âdeme yapabilirsiniz.

Aktardangelsin.com bir Y├Âresel Bah├žem kurulu┼čudur.


Bu sitenin t├╝m haklar─▒ sakl─▒d─▒r.

Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak i├žin hemen ├╝cretsiz ├╝ye olabilirsiniz
Zaten ├╝yeyim

Bu sitenin altyap─▒s─▒ iMa─čaza E-Ticaret taraf─▒ndan sa─članmaktad─▒r.